Кращі програми для перегляду онлайн ТБ на Android пристроях безкоштовно

Сьогодні ми з вами поговоримо про 5-ти кращих додатків, для безкоштовного перегляду онлайн ТБ на Android пристроях. Дані програми працюють безперебійно, постійно розвиваються і оновлюються. Це онлайн сервіси, для перегляду безкоштовних тв каналів. Вам потрібно просто запустити програму і дивитися канал, в деяких додатках може бути присутнім реклама, яку завжди можна відключити за невелику плату.

Топ 5 додатків для безкоштовного перегляду iptv каналів на Android (TV Box) пристроях

Lazy IPTV

Відкриває наш топ 5 ТВ онлайн сервісів для Android пристроїв дуже популярна програма Lazy IPTV. В даному додатку присутній пошук каналів, функція додавання сторонніх iptv плейлистів (які можна скачати тут), додавання популярних каналів в обране. Є купа налаштувань, можна налаштувати все на свій смак за власним смаком. Доступна система Wizards – засіб для імпорту плейлистів і джерел ТВ-програми. Можна додати плейлист супер смітника і т.д. Для програвання плейлистів, потрібен сторонні медіаплеєр, так як програма не має свого. Найкраще використовувати MX Player або VLC Player, для перегляду супер смітника повинна бути встановлена ​​платформа Ace Stream. Плейлисти від Ростелеком, softorbit і торрент ТВ теж працює. Є логотипи каналів. В даному додатку є реклама але вона настільки ненав’язлива, що не заважатиме Вам під час перегляду улюбленого телеканалу.

Planer TV

На другому місці у нас розташувалася програма Planer TV. Хороша програма, яка активно розвивається, додаються нові телеканали. На даний момент маємо все основні російські телеканали. Є телепрограма, яка оновлюється в режимі реального часу. Також доступні HD канали, які працюють безвідмовно. Присутні мінімальні настрій, можна вибрати якість відео, тип інтерфейсу (телефон, планшет, телевізор або ТВ приставка) і формат зображення (вихідний на весь екран або масштабування). Це дуже просте додаток, що дозволяє дивитися улюблені телеканали в хорошій якості не витрачаючи на це багато інтернету.

Bive TV

На третьому місці у нас програма Bive TV. В даному додатку, за замовчуванням, встановлено iptv плейлист супер смітника, для відтворення даного плейлиста, на Android пристрої повинні бути встановлені додатки Ace Stream, MX Player або VLC Player. У Bive TV присутні різні категорії, величезна кількість каналів. Відмінна якість зображення, канали можна відправляти повідомлення. Єдиний мінус даної програми який може бути для когось істотний а для кого-то немає, це відсутність телепрограми.

Glaz ТВ

Четверте місце, займає програма яка називається Glaz ТВ. Тут вже істотно на порядок більше каналів, присутні спортивні, музичні, канали з фільмами і т.д. Канали запускаються швидко, якість зображення прийнятна. Єдиний мінус, це відсутність телепрограми. Доступні Росіяни, Кримські і регіональні канали, багато пізнавальних каналів таких як History, Discovery, Animal Planet і т.д. Іноді в програмі спостерігається деякі глюки і лаги, Але це швидко виправляється з виходом чергового оновлення програми.

Час ТВ

Час ТВ дуже хороша програма, працює безперебійно. Немає ніяких налаштувань, програма має свій плеєр, просто скачав, установив і дивись. Канали завантажується швидко, якість зображення прийнятне тому дана програма по своїй простоті заслуговує нашої уваги. Присутні як російські так і українські канали, звичайно є трохи реклами, що властиво для безкоштовних програм. Це програма, гідно займає п’яте місце в нашому топі.

Leave a Reply