Як на Android пристроях, безкоштовно дивитися IPTV канали

Безкоштовне IPTV на Android пристроях

Сьогодні дуже велика кількість користувачів хочуть дізнатися, як на пристроях Android дивитися IPTV. IP-телебачення є технологією цифрового телебачення в мережах, де дані передаються по протоколу IP.

На даний момент його вважають найактуальнішим. З його допомогою користувач знаходить можливість не тільки отримати справжню насолоду від дуже великої кількості улюблених передач, але і робить доступними додаткові функції. Такі, наприклад, як отримання інформації про фільм.

Крім цього, доступ до IPTV є не тільки у володарів Smart телевізорів. Його перегляд можливий також з використанням персональних комп’ютерів, ТВ-приставок і практично на всіх Андроїд пристроях. А раз так, то відразу виникає цілий ряд питань. Що потрібно щоб дивитися на Android пристроях безкоштовне IPTV і де можна безкоштовно ж отримати доступ до плейлистами.

Як дивитися на Android пристроях IPTV канали

Щоб отримати доступ до безкоштовного перегляду каналів IPTV, необхідно користуватися плейлистами (посилання із переліками безоплатних телевізійних каналів). Спочатку скачується додаток, за допомогою якого завантажується IPTV. На пристрій встановлюється програвач (нам дуже подобається MX Player).

Тепер справа тільки за вибором відповідного каналу і закачування файлу. Але можна і просто зробити копію з посилання плейлиста. Все, залишилося тільки відкрити на ТБ боксі, планшеті або смартфоні додаток IP телебачення. Тут необхідно вказати шлях до файлу або ввести URL адресу.

Кращі програми для перегляду IPTV плейлистів на Android пристроях

Для полегшення вибору програми, використовуваної для додавання плейлистів телевізійних каналів, нами було прийнято рішення зупинити свій вибір на тих, які найчастіше встановлюють. Адже це природно є показником їх популярності.

IPTV

Почнемо з програми, що має нехитру назву IPTV. Про неї дуже добре відгукуються користувачі і вона отримує від них хороші оцінки. У мережі можна знайти дві версії: безкоштовну та Pro, за яку доведеться заплатити 79 рублів. Відмінність останньої полягає у відсутності реклами і наявності декількох цікавих функцій. Одна з них – запуск в автоматичному режимі додатки, в момент включення Android пристрою. Для ТВ приставок це безумовно зручно.

LAZY IPTV

Ще одна програма з непоганими рекомендаціями – LAZY IPTV. Її поширення здійснюється на безкоштовній основі притому, що у неї є повний набір можливостей, що дозволяють комфортно переглядати IPTV. До відмінних рис можна віднести простоту інтерфейсу, багату історію переглядів і наявність телевізійної програми.

Kodi

Володарям ТВ-боксів на Android рекомендуємо звернути увагу на додаток під назвою Kodi. Воно, до речі в основній масі приставок встановлено, що називається, «з коробки». Функціонал просто величезний, а зручність інтерфейсу – безперечно.

Leave a Reply